آگاه سازی بسیجیان نسبت به مضرات اعتیاد به موادمخدر کارشناسی از سازمان مبارزه با موادمخدر برگزار گردید

حوزه یک ریحانه النبی برای آگاه سازی بسیجیان نسبت به مضرات اعتیاد به موادمخدر کارشناسی از سازمان مبارزه با موادمخدر(همراه با پک آموزشی...) به پایگاه کریمه اهل بیت(س) دعوت نمودندکه دراین نشست جناب آقای سرهنگ عارف ( مسئول آموزش استان) در مورد آشنایی با مواد مخدر صنعتی و سنتی ، موادهای توهم زا و عوارض آنها صحبت کردند.

اجرای پویش همدلی مومنانه درنهضت ایران همدل توسط بهزیستی شهرستان صالح آباد برگزار شد

صادقی گفت:یک پک کامل لوازم التحریروهمچنین بسته های معیشتی شامل برنج،روغن، ماکارانی،رب گوجه فرنگی، حبوبات،قندو.جمعابه ارزش ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال است که دربین خانواده های نیازمندومعلولان تحت پوشش این مرکزتوزیع می گردد‌.

بسته معیشتی


زری صادقی اظهارامیدواری کرد که این مشارکت های مردمی می تواندنقش مهمی درنهضت احسان وتعاون ایفاکند.  

اردوی جهادی بصورت هدفمند توسط دو پایگاه خواهر برگزار گردید

برگزاری اردوی جهادی و برپایی ۱۲ غرفه ی  آموزشی هنری تربیتی در روستای باصفای جغری توسط کار گروه جهادی پایگاه های بسیج خواهران فدک و طاهره برگزار گردید.

نماهنگ تقدیر و تجلیل اعضای شورای تامین شهرستان از فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خوشاب به مناسبت هفته ناجا

Submitted by khrazavi on شنبه, 08/03/1399 - 10:52

نماهنگ تقدیر و تجلیل اعضای شورای تامین شهرستان از فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خوشاب به مناسبت هفته ناجا

هفته ناجا

در این هفته فرمانده سپاه خوشاب بصورت جداگانه از زحمات فرماندهان کلانتری سه بخش مرکزی،مشکان و نوده انقلاب تشکر و قدردانی کرد.

خبرگزاری بسیج

نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی است

سرهنگ پاسدار محمد شریف:

اقتدار نیروی انتظامی اقتدار نظام است و سپاه و بسیج همیشه پشتیبان و در کنار نیروی انتظامی در خدمت به مردم و ایجاد نظم و امنیت است.
عزیزان ما در پلیس راهور و نیروی انتظامی در ایامی که مردم در تعطیلات و مسافرت به سر می برند آنها در آماده باشند و قطعا بدون همراهی و صبر خانواده های عزیزشان امکان خدمت موثر و ثمربخش را نخواهند داشت به همین جهت باید از همراهی و صبر خانواده های محترم نیروی انتظامی قدردانی نمود.

بسته کمک معیشتی با هدف کمک به نیازمندان محله اهدا گردید

فرمانده پایگاه شهید زرگرانی حوزه دو ابوذر گفت: تفاوت بسته های معیشتی که در راستای کمک های مومنانه اهدا گردید، این بود که به خانواده هایی داده شد که دچار ناشنوایی و کم شنوایی بودند.

اولین نشست تربیت تعالی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج برادر سپاه ناحیه حر مشهد برگزار گردید

اولین نشست تربیت تعالی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج برادر سپاه ناحیه حر مشهد با حضور معاون بسیج مساجد و محلات سپاه امام رضا(علیه السلام)، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حر با رویکرد توجیه ماموریت های پایگاه ها و همچنین فعال سازی پایگاه های راکد و نیمه فعال برگزار گردید

دراین نشست میثاق نامه ای توسط فرماندهان پایگاه ها امضاء گردید.

در ادامه با ویژه برنامه های زیارت پرچم ابا عبدالله الحسین(ع)
عهد نامه با شهدا(که توسط فرماندهان پایگاه ها خوانده شد و هر فرمانده پایگاه یک شهید بزرگوار را به عنوان رفیق راه برای خود انتخاب کردند)
به پایان رسید

کارگاه مدیریت پسماند برای سبک زندگی بهتر برگزار گردید

 برگزاری کارگاه مدیریت پسماند با حضور استاد  خانم فریمانی کارشناس ارشد اداره پسماند و بازیافت شهرداری مشهد با موضوع مدیریت صحیح پسماند در محیط زندگی با شرکت فرماندهان و بسیجیان پایگاه‌های حوزه۴ به میزبانی پایگاه خواهران نرجس برگزار گردید. (حوزه۴ریحانه‌النبی_ناحیه‌مقداد)

 

همایش تجلیل از زوار پیاده اهل سنت شهرستان صالح آبادبرگزارشد

در این همایش که به همت کانون خادمیاران آستان قدس رضوی با هدف شناخت وعمل کردن به سیره ائمه اطهار وامام رضا(ع)بود.
امروز شاهدیم که همه حق‌طلبان و عدالت‌خواهان وبه ویژه اهل تسنن به ائمه اطهار درسراسرجهان عرض ارادت دارند. 

گروه جهادی شهید قربانی به یاری نیازمندان روستای تریقان شتافت

گروه جهادى شهيد قربانى که از بسیجیان پايگاه بسيج امام خمينى (ره) مسجد امام رضا (ع) کاشمرتشکیل شده است در اردوى جهادى ساخت خانه برای افراد نیازمند در روستاى تربقان قبل از شروع زمستان و هوای سرد نمود.
یاور رسانه:رجب زاده