این مطلب ۷۲۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه حر:

روزانه بیش از ۶ هزار ماسک بهداشتی تولید می شود

فرمانده سپاه ناحیه حر مشهد از تولید روزانه بیش از ۶ هزار ماسک بهداشتی خبر داد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،

سرهنگ پاسدار مهدی زراعتخواه گفت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، سپاه ناحیه حر مشهد جهت مقابله و پیشگیری این ویروس، قرارگاه جهادی جنگ‌های نوین را ایجاد کرد تا با اقدامات مختلف بتواند در برابر این ویروس مقابله کند و در شرایط فعلی که بر اثر شیوع بیماری کرونا در کشور ایجاد شده است، جهادگران بسیجی سپاه ناحیه حر مشهد در ذیل این قرارگاه اقدامات موثری جهت مقابله با این ویروس انجام داده‌اند.

وی افزود: در همین راستا و توسط مرکز نیکوکاری و کارآفرینی مبشر و حوزه‌های یک حر و یک حضرت رقیه (س)، کارگاه تولید ماسک‌های بهداشتی راه اندازی گردید و روزانه بیش از ۶ هزار ماسک در این کارگاه‌ها تولید میشود و دومین کارگاه تولید ماسک نیز در حال راه اندازی می‌باشد.

فرمانده سپاه ناحیه حر ادامه داد: در این کارگاه ۱۳ چرخ و ۲۶ نفر در دو شیف کاری مشغول به تولید هستند و پس از تولید و بسته بندی این ماسک‌ها در اختیار مساجد و پایگاه‌های بسیج جهت توزیع بین مردم و همچنین در اختیار بیمارستان‌های مشهد مقدس قرار میگیرد.

سرهنگ پاسدار مهدی زراعتخواه عنوان کرد: بسیج با تمام توان خود درخط مقدم مبارزه با بیماری کرونا می‌باشد و جهادگران بسیجی ناحیه حر نیز از تمام توان خود جهت ریشه کن کردن این بیماری و خدمت به مردم استفاده خواهند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه حر مشهد به دیگر اقدامات جهادگران بسیجی این ناحیه اشاره و تصریح کرد: جهادگران بسیجی حوزه‌های تابعه ناحیه حر در قالب گروه‌های چند نفره معابر عمومی و مساجد حاشیه شهر مشهد به خصوص محدوده استحفاظی این ناحیه را ضدعفونی کردند.

زراعتخواه افزود: بسیجیان پایگاه امام محمد باقر (ع) حوزه ۳ حر در یک اقدام خودجوش و جهادی، دستکش‌های یک بار مصرف تولید و در محلات توزیع می‌کنند و جهادگران بسیجی حوزه هفت حر نیز با توزیع بسته‌های بهداشتی و موادضدعفونی کننده در بین مردم خدمت رسانی می‌کنند.

وی در ادامه گفت: حوزه‌های بسیج خواهران نیز با برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی و همچنین بسته بندی و توزیع بسته‌های بهداشتی با این بیماری مبارزه می‌کنند

سرهنگ پاسدار مهدی زراعتخواه در پایان گفت: علاوه بر ضدعفونی کردن معابر عمومی و پرتردد، بسیجیان حوزه‌های تابعه این ناحیه، ایستگاه‌های اتوبوس، جایگاه‌های سوخت، عابر بانک‌ها، دستگیره درب ادارات و فروشگاه‌ها و مکان‌هایی که احتمال ناقل بودن آن‌ها متصور است را نیز ضدعفونی کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.