این مطلب ۶۹۵ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه قوچان:

۴ خدمت ویژه سپاه قوچان برای پیشگیری از ویروس کرونا

سرهنگ علی زرقانی گفت: بسیجیان این ناحیه اقدامات فراوانی همچون دیگر دستگاه‌ها و مدیران اجرایی و مردم برای مقابله و‌ پیشگیری از ویروس کرونا در شهرستان قوچان انجام داده‌اند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، سرهنگ علی زرقانی، فرمانده سپاه شهرستان قوچان گفت‌: از زمان شیوع ویروس کرونا، قرارگاه پدافند زیستی در سپاه قوچان تشکیل شد و برنامه‌هایی برای پیشگیری و مقابله با این ویروس در سطح ستادی و شهرستانی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کمک به تست غربالگری در ورودی و خروجی‌های شهر توسط بسیجیان با همکاری شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر و ستاد نماز جمعه، ضدعفونی و‌گندزدایی معابر و بیمارستان موسی بن جعفر(ع) توسط نیروهای جهادی بسیج سازندگی، نقش آفرینی مؤثر در رسانه‌های محلی برای کاهش بار روانی کرونا و شناسایی و مقابله با محتکرین اقلام بهداشتی ۴ خدمت ویژه سپاه قوچان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه قوچان یادآور شد: رفع آلودگی و‌گندزدایی برخی از معابر روستایی و کمک به پیشگیری از ایجاد تجمع‌های غیر ضرور، شناسایی گروه‌های جهادی برای فعالیت در این حوزه به منظور پیشگیری از کرونا نیز از دیگر اقدامات انجام شده به شمار می‌آید.

زرقانی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه مشترک سپاه ناحیه قوچان با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، بیان کرد: طی هماهنگی‌های انجام گرفته مقرر شد که سپاه وظیفه تأمین پارچه برای دوخت ماسک و لباس را انجام داده  تا کار تأمین اقلام بهداشتی در شهرستان صورت بگیرد و با هماهنگی با مجموعه‌های مدیریتی، به صورت عمومی این اقلام توزیع شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.