این مطلب ۶۲۶ بار خوانده شده

۴ خدمت ویژه سپاه طرقبه شاندیز علیه کرونا

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز با اشاره به اینکه کارگاه تولید ماسک در شاندیز توسط بسیجیان به عنوان خدمت ویژه شهرستان در برابر شیوع کرونا راه‌اندازی شده گفت: اقدامات بسیج تا شکست و ریشه‌کنی کامل کرونا حتی در ایام عید نوروز در کنار سایر دستگاه‌ها ادامه خواهد داشت.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، سرهنگ علی‌اصغر صوفی، فرمانده سپاه شهرستان طرقبه شاندیز پیرامون خدمات بسیجیان در پیشگیری از شیوع کرونا گفت:  در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم شهرستان از روزهای ابتدایی بسیجیان طرقبه شاندیز در برنامه‌های سلامت محور مشارکت دارند.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی اقدامات بهداشتی و تشکیل ستاد مقابله با کرونا افزود: در قرارگاه پیشگیری از کرونا، بسیج شهرستان و فرماندهان حوزه ها نسبت به این اقدامات توجیه می‌شوند و کار را آغاز کردند.

فرمانده سپاه شهرستان طرقبه شاندیز گفت: بسیجیان طرقبه شاندیز فعال در قالب گروه‌های جهادی تقسیم شدند و ضدعفونی معابر، فروشگاه ها، عابربانک ها، مساجد و محل های تجمع و شیوع را در دستور کار قرار دادند و به تناسب درخواست شبکه بهداشت شهرستان فعالیت خواهند داشت.

صوفی ادامه داد: تیم های جهادی بسیج آموزش محله به محله، غربالگری به منظور ریشه‌کن شدن کرونا را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه پمپ بنزین‌های طرقبه شاندیز به صورت شبانه‌روزی ضدعفونی می‌شود و خدمات بسیج به مردم ارائه خواهد شد افزود: امروز ژل‌های ضدعفونی برای تیم‌های عملیاتی جهادی تهیه و توزیع شده است.

فرمانده سپاه شهرستان طرقبه شاندیز تصریح کرد: به صورت روزانه در تمامی روستاها و نقاط مختلف بسیجیان اقدامات ضدعفونی را انجام دادند.

وی ضمن اعلام اینکه کارگاه تولید ماسک در شاندیز توسط بسیجیان به عنوان خدمت ویژه شهرستان در برابر شیوع کرونا راه‌اندازی شده است افزود: سوله صالحین نیز طرقبه به بحث تولید ماسک بهداشتی با نصب دستگاه‌های استریل اختصاص پیدا کرده است و برای محرومان و مردم نقاط مختلف توزیع خواهد شد.

صوفی خاطرنشان کرد: پویش مردمی مقابله با کرونا با کمک مردم شهرستان راه اندازی شده و کمک های نقدی برای خرید تجهیزات بهداشتی پیشگیری از کرونا جمع‌آوری می‌شود

وی افزود: بسیج و سپاه در کنار مردم است و ارتباط روزانه با شبکه بهداشت و درمان به منظور رصد و اقدامات کمک رسانی انجام می شود.

فرمانده سپاه شهرستان طرقبه شاندیز گفت: قرنطینه و مسدودسازی برخی از تفرج‌گاه‌ها و اماکن تفریحی که امکان شیوع کرونا در آن وجود دارد با تصویب شورای تأمین و دستور دادستان انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در طرقبه شاندیز کنترل تردد در روزهای تعطیل انجام می شود افزود: اقدامات و همکاری بسیجیان تا شکست و ریشه‌کنی کامل کرونا حتی در ایام عید نوروز در کنار سایر دستگاه‌ها ادامه خواهد داشت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.