شناسه : 56710
چهارشنبه, 03/19/1400 - 07:12
نویسنده : khrazavi
با حضور فرمانده سپاه امام‌رضا(ع) انجام شد

رونمایی از خودرو چندمنظوره «ولف 250»

فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: یکی از ادعاهای دروغین غربی ها ادعای داشتن دموکراسی است، ولی واقعیت اینجاست که دو مشکل اساسی در ارتباط با این ادعای مکاتب غربی وجود دارد.

به‌همت مخترعان مرکز رشد، خلاقیت و نوآوری شهید محمود تقی‌پور مشهد، نخستین بار در کشور خودرو ولف250 با رقم اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان ساخته و رونمایی شد. قیمت تمام شده این خودرو 4 چرخ سبک برای فروش حدود 130 میلیون تومان و کاربری آن برای استفاده در میدان‌های جنگ، پادگان ها، بنادر، فرودگاه ها و حتی رفت‌وآمد در شهر تعریف شده است.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) در مراسم رونمایی از این خودرو و نشست بصیرت افزایی با حضور نخبگان بسیجی استان که در تالار شهر برگزار شد، با اشاره به انتخابات پیش رو و نگرش غربی ها به دموکراسی، گفت: یکی از ادعاهای دروغین غربی ها ادعای داشتن دموکراسی است، ولی واقعیت اینجاست که دو مشکل اساسی در ارتباط با این ادعای مکاتب غربی وجود دارد.

دموکراسی‌های دروغین غربی
سردار یعقوبعلی نظری افزود: نخستین ایراد اینجاست که ادعای دموکراسی این گونه مجامع همیشه تحت تأثیر عملیات روانی است. وی ادامه داد: مشکل دوم پشت صحنه این ادعاست، بدان معنا که همواره هسته و جمع خاصی بر این ظاهر فریبنده سلطه دارند؛ به‌عبارت دیگر در عمق خود و در پوشش این ادعا همیشه هستند کسانی که مسیر را به نفع خود مدیریت می کنند.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: همین مدعیان به ظاهردموکراسی در باطن از حکومت هایی حمایت می کنند که به هیچ وجه همین ظاهر به اصطلاح دموکراسی را هم ندارند.
سردار نظری با اشاره به اینکه به برکت ۴۲ سال مردم سالاری دینی به قوت نظام اسلامی نقش مردم را به معنای حقیقی کلمه می بینیم، افزود: در ذات نظام مقدس اسلامی مردم نقش و وجود دارند؛ بنابراین دو جنبه مردمی بودن و اسلامیت در ذات نظام ما مشهود است. وی تأکید کرد: در عین حال در برنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی، چه در قانون اساسی چه در قوانین جاری نیز دموکراسی حقیقی مستتر است، زیرا هم جوهره نظام مردمی است و هم برنامه نظام و هم کارنامه نظام در عمر خود مردمی‌بودن را نشان داده است.

مردم آگاهانه وارد عرصه انتخابات شوند
فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: شرکت در انتخابات بسیار حائز اهمیت است، زیرا ردپای سوء استفاده دشمنان از مردم و این نظام را در تحقق نیافتن مشارکت حداکثری برای این رویداد بزرگ مردمی می بینیم؛ بنابراین این رویداد صرف انتخاب یک فرد نیست، بلکه ورای انتخاب یک‌فرد است.
سردار نظری یادآور شد: مردم ناراضی و دلخورند، اما ممکن است در اثر عملیات روانی و رسانه ای، دشمن این دلخوری را برای خود فرصت کند تا به هدف خود برسد؛ بنابراین مردم همیشه درصحنه ما ناامید نباشند و با امید و انتخاب آگاهانه وارد میدان شوند. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع برجام افزود: آمریکا در میدان مذاکره مجبور است به برجام برگردد، اما موضع برتر نظام اسلامی در میدان مذاکره این است که ما رفع تحریم ها را عزتمندانه می خواهیم و آمریکا چاره ای جز تمکین ندارد.
سردار نظری افزود: فرصت پیش روی آمریکا درباره انتخابات ما این است که حضور حداکثری مردم اتفاق نیفتد؛ مردم با بصیرت ما به این موضوع توجه کنند؛ ضمن همراهی با مردم می گوییم مردم با بصیرت همیشگی خود نگذارید دشمن از این وضعیت به نفع خود استفاده کند. وی بیان کرد: همه باید تلاش کنیم انتخاب آگاهانه و حضور حداکثری که سفارش اکید مقام معظم رهبری است، محقق شود.
محمودرضا کفاش، معاون علمی پژوهشی سپاه امام رضا(ع) نیز در این مراسم و درباره خودرو کوهستان گفت: رونمایی از خودرو چندمنظوره کوهستان که طراحی و ساخت آن در مرکز رشد شهید تقی‌پور مشهد صورت گرفته، یکی از اقدامات بی نظیر ماست؛ در مراکز رشد و نوآوری، مأموریت ها روی دو هدف تولید محصولات نوآور و فناور و اشتغال زایی و تولید ثروت متمرکز است.
محمد تقی پور، مدیر مرکز رشد و خلاقیت و نوآوری شهید مدافع حرم محمود تقی پور نیز گفت: امنیت بالا، موتور قدرتی، کنترل و پایداری بالا در لغزندگی جاده، قابلیت حمل بار و ترمزگیری بهتر، از مهم ترین مزیت های خودرو ولف250  است.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید