شناسه : 62595
یکشنبه, 05/17/1400 - 17:59
نویسنده : khrazavi

آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان خوشاب در سپاه ناحیه شهرستان برگزار شد.

به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی،خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار از خبرنگاران فعال شهرستان خوشاب تجلیل شد.

 

به گزارش بسیج مساجد و محلات خراسان رضوی ناحیه خوشاب،به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهید محمود صارمی،خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار از خبرنگاران فعال شهرستان خوشاب تجلیل شد.

در این مراسم که با حضور خبرنگاران خبرگزاری های صداوسیما، جوان، ایکنا و خبرنگاران خبرگزاری بسیج در سپاه ناحیه خوشاب برگزار گردید ، سرهنگ پاسدار مصطفی ذوالفقاری فرمانده سپاه خوشاب،سالروز شهادت شهید صارمی را گرامی داشت و بیان کرد سپاه حامی و مدافع جایگاه حقوقی خبرنگاران خواهد بود.

تقدیر از یاور رسانه ها

ذوالفقاری افزود: اقدامات و جریانات ارزشی بایستی هنرمندانه خبری شود و به مشکلات اجتماعی،اقتصادی،فرهنگی و ... مردم پرداخته شود.

در ادامه خبرنگاران به بیان مسائل و موانع پیش روی حرفه ی ارزشمند خبرنگاری پرداختند و نبود تجهیزات و امکانات کافی و مورد نیاز و عدم بودجه ی تشکیلاتی در حوزه خبر را از اصلی ترین مشکلات حوزه خبرنگاری در سطح شهرستان دانستند.

در پایان به پاس قدردانی از زحمات مجاهدانه و دلسوزانه خبرنگاران شهرستان و خبرنگاران افتخاری بسیج ،هدایا و لوح یابودی اهدا گردید.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید