شناسه : 70338
دوشنبه, 07/26/1400 - 09:57
نویسنده : khrazavi

سکان داری خراسان‌رضوی در دستان سردار نظری

هیئت وزیران به ریاست رئیس جمهور به گزینه تصدی استانداری خراسان رضوی رای اعتماد داد

دیروز هیئت دولت در نشستی که به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان برگزار شد سردار یعقوب علی نظری را به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی انتخاب و از هیئت وزیران رای اعتماد گرفت.

حالا سردار نظری که فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام معاونت لشکر ۵ نصر خراسان معاون هماهنگ کننده سپاه امام رضا و مسئولیت فرماندهی سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی در کارنامه اش به چشم می خورد قرار است به عنوان هشتمین استاندار خراسان رضوی شد.

سردار نظری که متولد ۱۳۴۰ است، از شهریور ۱۳۹۴ فعالیت خود را در سپاه امام رضا علیه السلام آغاز کرده است و نا آشنا با مسائل و مشکلات خراسان رضوی نیست. وی که فرماندهی قرارگاه اجتماعی شهید برونسی حاشیه شهر مشهد را نیز بر عهده داشته، به خوبی از مشکلات مناطق محروم شهر و استان آگاهی دارد و در کسوت فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام نیز با آگاهی مسئله محور گام هایی را در راستای محرومیت زدایی در استان به ویژه در حاشیه شهر برداشته است که راه‌اندازی قرارگاه شهید سلیمانی با هدف ساماندهی حمایت‌های مردمی از شبکه سلامت کشور و سرعت بخشیدن به خط خدمت رسانی به مردم و بیماران کرونایی را می توان به عنوان بخشی از این اقدامات برشمرد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید