شناسه : 71539
پنجشنبه, 08/06/1400 - 18:40
نویسنده : khrazavi

آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی

آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی روز چهارشنبه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در مجتمع آیه‌های مشهد برگزار شد.

پس از رای مثبت هیئت دولت به انتصاب حقوق یعقوبعلی نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی، روز گذشته و با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار پاسدار سید هاشم غیاثی که پیش از این جانشینی فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام را بر عهده داشت، در مراسمی با حضور مدیران و فرماندهان ارشد نظامی استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهردار و برخی اعضای شورای شهر مشهد به عنوان فرمانده جدید سپاه امام رضا علیه السلام معرفی و از زحمات ۶ساله گذشته یعقوبعلی نظری قدردانی شد.

کارها را برادرانه جلو بردیم

فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام و استاندار کنونی خراسان رضوی نیز با بیان اینکه در این ۶ سال با همه مسئولان استانی برادران کار کردیم، گفت: تقسیم بندی تشکیلاتی و سازمانی در استان در میان نبود و متمرکز بر مشکلات، کارها را دلی و برادرانه جلو بردیم و در سراسر دوران خدمت در سپاه خراسان رضوی تمرکزم بر این بود که همدلی و برادری بر این تقسیم بندی های تشکیلاتی و سازمانی اولویت داشته باشد و با هم افزایی مشکلات را حل کنیم. کارهای بسیاری می‌توانستیم در استان انجام بدهیم که یا به ذهن من رسید یا امکان اجرای آن فراهم نبوده است و برای انجام نشدن آنها عذرخواهی می‌کنم.

شناخت دقیقی از خراسان رضوی دارم

فرمانده جدید سپاه امام رضا علیه السلام با تاکید بر شناخت دقیقش از جغرافیا و مشکلات استان گفت: به واسطه مسئولیت‌هایی که در سپاه خراسان بزرگ و بعد از آن خراسان رضوی داشته‌ایم شناخت دقیقی از استان دارم و امیدوارم با توجه به تجربیاتی که در طول بیش از ۴۰ سال اندوخته ام، بتوانم برای انتفاع مردم خراسان رضوی گام‌های موثری بردارم.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانم با تلاش شبانه‌روزی و هدفمند پاسخ اعتمادی که به بنده شده را بدهم. وی افزود: هم افزایی و پذیرفتن موثر از اولویت‌های سپاه امام رضا علیه السلام خواهد بود و باید بتوانیم به صورت هدفمند گام‌های موثری را برداریم، ضمن اینکه تعامل خوبی با دستگاه‌های دولتی خواهیم داشت.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید